Jeden z obľúbených svadobných priestorov v Modre. To je modrý dom – Neco Estate Winery.

 

Delím sa s Vami o svoje skúsenosti s týmto priestorom, ako kameraman. Človek, ktorý na svadbu a všetko okolo seba pozerá cez objektív. Práve kameraman s fotografom riešia v priestore každý jeden detail.

PRE KOHO?

Neco Estate je univerzálnejší priestor, ktorý na prvý pohľad zaujme svojim krásnym interiérom. Hodí sa teda na väčšinu svadieb, no veľkú svadbu tu nezorganizujete. Ak namiesto okrúhlych stolov zvolíte pozdĺžne, kapacita mierne porastie. Priestor je vhodný aj pre komornejšie svadby okolo 30 ľudí – parket nebude vyzerať taký “prázdny” :). Oceníte aj možnosť využiť letnú terasu pod svetielkami, ktorá je hneď vedľa tanečnoho parketu – za dverami. Neco Winery sa hodí na elegantejší štýl svadieb ale aj ak sa vám páči wintage štýl. Skrátka uspokojí širokú paletu požiadaviek a nikoho neurazí:).

 

magusheen neco modra

 

PRÍPRAVY

Ako každý poriadny priestor, aj Neco v Modre poskytuje niekoľko izieb na poschodí spolu s veľkou halou, ktorá je ideálnym miestom na svadobné prípravy nevesty. Ženích zase môže využiť niektorú z izieb. Hala poskytuje veľa miesta a tiež svetla z veľkých okien, čo fotograf s kameramanom uvítajú 🙂

 

OBRAD

Neco sa nachádza len niekoľko metrov od katolíckeho kostola naproti a o niečo viac metrov od evanielického kostola. Zároveň nádherná záhrada poskytuje skvelý priestor na civilné obrady pod holým nebom 🙂 Neco je jeden z priestorov, v ktorom nebudete musieť strácať čas presunom autami.

 

magusheen neco modra

 

PORTRÉTY

Autom sa nebudete musieť presúvať ani na fotoportréty. Záhrada Neca a vinice vzadu poskytujú dostatok priestoru na fotografie, predovšetkým pri západe slnka (golden hour je najlepší čas na fotenie). Ak by ste mali zamračené počasie, tak aj počas dňa. Na pešo by sa dalo fotiť aj v rámci Modry.

 

magusheen neco modra

 

Ukážky svadieb

Páčia sa vám moje videá? Rezervuj si termín online – teraz.

SVADBA – Natália & Róbert (2023)

Video: Magusheen
Dodávatelia: Wedding King (DJ), Shine Vision Photography

SVADBA – Vanessa & Ľubo (2020)

Video: Magusheen
Dodávatelia: Ľuboš Krahulec Photography